המלצות ההורים

הגן של חגית

יונ 24, 2015 | מאת חגית

משפחת בן דוד הכי קרוב לאמא זוהי ההגדרה המדויקת ביותר שניתן לתאר את ״הגן של חגית״. הגן מנוהל בצורה מדהימה, הטיפול בילדים חם ואוהב, יש השקעה מתמדת בילדים. הגן מטופח ומסודר ברמה גבוהה מאוד – מומלץ מאוד!

יונ 24, 2015 | מאת חגית

שירי סיני בשם כל ילדי הגן וההורים לחגית היקרה! עברה לה שנה מרובה בחוויות ואירועים, והנה השנה הגיעה אל סופה. ברגעים אלה בהם חושבים על שהיה – שום דבר לא היה קורה כאן בלעדייך. * שינית את המקום במראו החיצוני, והילדים זכו לחדרים מרהיבי עין. * דאגת שכל קבוצה תקבל גננת/מטפלת מסורה ודואגת. * הזנת את הילדים באוכל בריאות וחינכת את הילדים לברך ולהודות. * דאגת לבטחונם האישי והפעלת כל גורם אפשרי . * העשרת את הילדים בחוגי העשרה של טבע ותנועה ומשחקים לכל גיל. * הפעלת משחקי חצר מותאמים והכל כדי שיהיה לילדים נחמד ונעים. חגית, אישיותך הכנה, הקשובה, והאכפתית הצמיחה גן הראוי להערכה ולהוקרה – ולצעוד בכל יום עוד צעד להצלחה – הוא ההישג הגדול! תודה על עשיה וההשקעה המרובה, וברכת חופשה נעימה.

יונ 24, 2015 | מאת חגית

ליאור, אמא של תהלי ברוך ממליצה בחום! גן מקסים ומיוחד ממליצה בחום ואהבה על הגן של חגית!!! גן מקסים ומיוחד מלא באהבה לכולם…הצוות מקסים ואכפתי , אווירה משפחתית וחמה, ותמיד ניכרת השקעה בכל תחום ביום יום, במסיבות ובמתנות.

יונ 24, 2015 | מאת חגית

ההורים של יהונתן גן מדהים! אנו, הוריו של יהונתן, ממליצים בחום רב על "הגן של חגית". גן חם ומחבק עם צוות ומנהלת גן מדהימים.

יונ 24, 2015 | מאת חגית

אמא של רינת גן מעולה הגן של חגית הוא הגן הכי איכותי בסביבה ואין מילים לתאר את תחושת הביטחון שאני מרגישה בכל יום שרינת בגן ומנסיוני אין חשוב מזה. מעבר לכך האיכות של הצוות המטפל (מיכל מרים רוחי ….) היא מדהימה. התכנים אליהם נחשפה רינת, האהבה והיחס האישי שמתאפשר במסגרת שמאפשרת לטפל בכל ילד לפי צרכיו. אני ממליצה בחום לכל הורה לבוא ולראות גן ילדים שפועל אחרת במובן הכי חיובי של המילה.